Inne

Wszystko, co każda z nas chce wiedzieć o biustonoszach, ale nie wie, kogo zapytać!

Czego powinnaś oczekiwać od profesjonalnej brafitetrki? Przede wszystkim, że taka osoba najpierw dokonają poprawnych pomiarów w celu ustalenia rozmiaru biustonosza, a następnie zapyta o indywidualne obawy, potrzeby związane z stylem życia i preferencje dotyczące stylu. Następnie poleci stanik / styl, abyś mogła go przymierzyć, dyskretnie sprawdzi dopasowanie, a następnie przedstawi zalecenia, które pomogą Ci wybrać idealną bieliznę.

Brafitting – ile czasu na to zarezerwować?


Cały proces może zająć od 10 do 30 minut. Dokładnego dopasowania nigdy nie należy ignorować ani pospieszać! Pozytywne podejście jest kluczem do pozytywnego dopasowania biustonosza, a profesjonalni konsultanci zrobią wszystko, abyś czuła się komfortowo i swobodnie. Dobre dopasowanie do biustonosza powinno dostarczyć CI wiedzy, wglądu i samoświadomości, dzięki czemu możesz opuścić sklep wyglądając i czuć się najlepiej dzięki nowym biustonoszom.

Dlaczego biustonosz jest tak ważny?


Statystycznie 80% kobiet nosi niewłaściwy rozmiar stanika! Pierś nie jest mięśniem, jest to delikatna tkanka gruczołowa, która, nieważne czy duża czy mała, musi być wspierana, szczególnie w miarę starzenia się. Odpowiednio dopasowany stanik może zmniejszyć bóle pleców i bóle głowy u kobiet o dużych piersiach, a także poprawić postawę, ogólny wygląd i poprawić poczucie własnej wartości u wszystkich kobiet. Prawidłowa bielizna odgrywa ważną rolę w ogólnym samopoczuciu i prezentowaniu się całego ciała, o czym wiele kobiet nawet nie ma pojęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *