Inne

Najmodniejsze stylizacje wnętrz

Jeśli nie wiesz, jak powinnaś zmienić swoje mieszkanie, to zainteresuj się, jakie obecnie panują mody na wykończenie lub elementy wnętrza. Stylizacja wnętrz zmienia się co kilka lat, przynosząc kolejne ciekawe i zaskakujące rozwiązanie. Sprawdź, jak niewielkie zmiany mogą całkowicie odmienić twoje mieszkanie.

Stylizacja wnętrz z cegłą i kamieniem

Surowe wnętrza o wyrazistych elementach wystroju, są najlepszym sposobem na dodanie domowi pazurów. Stylizacja wnętrz, która zawiera takie elementy, jak cegły czy kamienie, są modne nie tylko w stylu industrialnym, ale również jako osobne elementy. To właśnie one są zazwyczaj najsilniejszym podkreśleniem stylu i charakteru wnętrza. Kamień najczęściej używany jest przy kominku lub konkretnych wykończeń niektórych elementów. Kamieni można dobierać różnie w zależności od koloru wnętrza i potrzeb, jakie musi spełniać ów kamień.

Co zaś tyczy się cegły, to najlepiej prezentuje się czerwona cegła, z której wykonana jest ściana. Taka surowa ściana z czerwonej cegły, jest najlepszym sposobem na nadaniu salonowi ostrego charakteru. Ściana taka świetnie zestawia się z drewnianym stołem i krzesłami, ale również ze skórzaną kanapą, na której możecie całą rodziną oglądać filmy.

Stylizacja wnętrz z antresolą

Ta stylizacja wnętrz, jaką jest antresola, stosuje się w wysokich pomieszczeniach. Nie musi jednak to być duże mieszkanie. Jeśli mieszkanie ma jeden pokój, to wystarczy umieścić antresolę, by zaoszczędzić w nim miejsce i dać możliwość spania w niej osobie, która jest, an przykład gościem. To świetne rozwiązanie dla każdego, komu przeszkadza łóżko rozesłane w dzień, a nie chce mu się składać pościeli, za każdym razem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *